Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łosie

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana przy lesie

Łosie,mazowieckie

460 000 zł1 900 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z mpzp - Łosie koło Radzymina Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczenie sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, ta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza, zieleń, rzeka I ona - działka W łosiu. Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna Łosie, gmina Radzymin Atrakcyjna działka o powierzchni 2000 m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne, zaciszne miejsce w okolicy Jeziora Klimkowskiego Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 629, o powierzchni 0,3000 ha, położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Łosie

Łosie,mazowieckie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Działka budowlana 900 m w Łosiach idealna pod nową zabudowę! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łosie

Łosie,małopolskie

2 590 000 zł650 m² 3 984,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Okazja doskonale prosperujący sklep lewiatan wraz Z pokojami gościnnymi przy jeziorze klimkowskim - miejsce gdzie praca połączona byłaby z przyjemnością! Na sprzedaż oferujemy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łosie

Łosie,mazowieckie

560 000 zł63 m² 8 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedaży ładnie zagospodarowana działka 2600 m2 położona w malowniczej okolicy w miejscowości Łosie, gminie Radzymin w otoczeniu lasu, rzeki Rządzy, 25 km od Warszawy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Łosie

Łosie,małopolskie

79 000 zł13 600 m² 5,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne Prezentowana nieruchomość stanowi działki ewidencyjne o numerach: 205/15 o powierzchni 1,07 ha i 174/2 o powierzchni 0,29 ha, położone w miejscowości Łosie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łosie

Łosie,mazowieckie

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom w sercu lasu Twój prywatny mikroklimat blisko S8 Szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z dobrego dojazdu do cywilizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Łosie

Łosie,mazowieckie

508 200 zł23 100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża działka leśna doskonała na inwestycję. Szanowni Państwo, dziś do sprzedaży 23100m2 działka leśna objęta planem miejscowym w podradzymińskiej miejscowości Łosie. Nabywając tą.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 247 m² 222,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.465906, 21.152165 Łosie, ul. Dzięcioła numer ewidencyjny 153/1 Media prąd - w budynku szambo - na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 060 m² 193,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2060 m położoną w miejscowości Łosie, gmina Radzymin, w otoczeniu innych działek budowlanych i rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 135 m² 39,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne miejsce Z jeszcze piękniejszym widokiem Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 486/6, o powierzchni 1,0135 ha, położoną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł20 846 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Uwaga! nowa niższa cena! 1199000 zł! Przedmiotem sprzedaży jest piękna, widokowa działka budowlana usytuowana w miejscowości Łosie, gmina Ropa, województwo małopolskie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łosie

Łosie,mazowieckie

310 000 zł1 500 m² 206,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną położona na malowniczym, zadrzewionym terenie w miejscowości Łosie, zaledwie 7 km od Radzymina. Dojazd do nieruchomości zapewnia droga.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łosie

Łosie,małopolskie

129 000 zł7 164 m² 18,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu nieruchomość w skład, której wchodzi działka budowlana o powierzchni 0,7164 ha atrakcyjnie położone w obrębie wsi Łosie, gmina Ropa, pow. gorlicki Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.465556, 21.160278 Łosie, ul. Pliszki Numer Ewidencyjny 258/27 Media Prąd - przy granicy działki Wymiary 30m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Łosie

Łosie,małopolskie

270 000 zł16 345 m² 16,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja!oferujemy kompleks dwóch przylegających do siebie działek- łączny obszar 1,63ha. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej jest w całości działką budowlaną. Druga powyżej to.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 988 m² 41,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka W pobliżu jeziora W malowniczej okolicy - Łosie Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 998/2 o powierzchni 0,5988 ha, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Łosie

Łosie,mazowieckie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Urokliwy dom letniskowy Z lat 90-tych Z basenem, altanką I dużą działką pod lasem. Na sprzedaż solidny dom letniskowy z lat 90 położony w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia w pobliżu

350 000 zł4 400 m² 79,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4400 m , położoną w spokojnej okolicy, zaledwie 2 km od Radzymina. Wszystkie media: prąd, gaz, woda i telefon znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +2 km

2 100 000 zł3 890 m² 539,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka inwestycyjna pod warszawą! Gmina: radzymin, woj. mazowieckie Powierzchnia: 3890 m Przeznaczenie: przemysł, usługi, rolne, usługowo-mieszkalne pełna swoboda inwestycyjna!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +2 km

13 900 000 zł61 800 m² 224,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Zawady w gminie Radzymin. Na działce stanowisko archeologiczne, konieczność wykonania prac przed zagospodarowaniem terenu. Podstawowe dane.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +3 km

1 199 000 zł178 m² 6 735,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dwa domy w cenie jednego | biznes + dom | oddzielne wjazdy | blisko Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Ruda, zaledwie kilka minut od trasy S8, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Atrakcyjna działka w Rudzie obok Radzymina bezpośrednio od ul. Głównej. Powierzchnia: 2000 m | jest plan zagospodarowania: część działki-zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 888 m²

Dom został wybudowany z myślą o komforcie i trwałości w spokojnej okolicy. Dom idealny dla rodziny 3-5 osobowej, w którym każdy znajdzie kącik dla siebie. Po wejściu do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

546 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 611 m²

Posesja siedliskowa jakiej szukasz. Jeżeli szukasz siedliska z domem, stodołą i dużą działką- przyjedź i zobacz, jeżeli szukasz posesji położonej w pobliżu lasu, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp : zabudowa jednorodzinna. Do sprzedania zalesiona działka 1500m2 położona wśród domów jednorodzinnych i rekreacyjnych. Działka pięknie zadrzewiona. Oferta kierowana głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego # Teren objęty planem miejscowym - nie musisz przechodzić długotrwałego procesu występowania o warunki zabudowy - jesteś co.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny z budynkiem garażowym i gospodarczym - 1093 m działki | Kołaków, gm. Dąbrówka | 40 min od Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa, zabudowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

495 000 zł7 542 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem, media, droga publiczna. Na sprzedaż działka 7542 m budowlano - rekreacyjna, z dojazdem gminnym Kołaków, tylko 30 km od centrum Warszawy. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona zaledwie 6 km za Radzyminem, w kierunku Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się w Kołakowie, spokojnej, zielonej miejscowości, która wciąż się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

270 000 zł1 715 m² 157,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana 1715 m , Kołaków (gm. Dąbrówka), ul. Walecznych. Gotowa pod budowę domu oszczędzasz czas: wydane Warunki Zabudowy. Media przy ul.Walecznych: wodociąg i sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

4 660 000 zł16 829 m² 276,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w mpzp pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

32 200 000 zł140 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Super działka inwestycyjna przy S8. Układ drogowy do zrobienia po ustaleniu z Gminą, która partycypuje w realizacji dróg. Wielkość: 14 ha mpzp: zabudowa produkcyjna, składy i magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

900 000 zł3 002 m² 299,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Atrakcyjna działka budowlana lub inwestycyjna dla developera w Starym Dybowie obok Radzymina. Powierzchnia: 3002 m | mpzp: zabudowa mieszkaniowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

1 000 000 zł4 178 m² 239,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest w Starym Dybowie, w powiecie wołomińskim, w gminie Radzymin, bezpośrednio przy trasie S8, pomiędzy węzłami "radzymin - Północ" i "radzymin.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

1 575 000 zł6 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość gruntowa przeznaczona w planie zagospodarowania na produkcję, usługi, składy i magazyny oraz usługi, w tym stacje paliw. Działka położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

1 020 000 zł3 223 m² 316,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stary Dybów, obok Radzymina. Sprzedam działkę oznaczoną symbolem 4u/mn (zabudowa usługowa z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) Wskaźnik maksymalnej powierzchni zabudowy 50 %,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Łosie +4 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Łączności

Działy Czarnowskie

849 000 zł182 m² 4 664,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ostatnie 2 lokale w wyjątkowej lokalizacji! Przedstawiamy ostatnie 2 z 6 lokali w prestiżowej, kameralnej inwestycji w Działach Czarnowskich! Cała zabudowa składa się w sumie.

Szczegóły ogłoszenia